Дні фінансової обізнаності

4 e778 V

З 1 по 3 листопада 2017 року у Львові відбувалися Дні фінансової обізнаності. Захід проводився під гаслом «Керуй фінансами впевнено!» і покликаний заохотити львів’ян приділити ще більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

2 листопада, під керівництвом к.е.н., ст. викл. Грицак О.С. студенти гр. ОА-41 та гр. ДТ-41 відвідали цей захід. Студенти мали нагоду послухати історію виникнення гривні, та оглянути експозицію “Шляхами історії української гривні”.

Після того оглянули ролик компанії  “Гривня – наш символ”. На закінчення молоді було запропоновано послухати інформацію про сучасні інтерактивні технології представлені спеціальним тематичним мобільним додатком, що наочно демонструє елементи захисту оновленої серії банкнот Національного банку України (100 та 500 гривень). Подібний додаток вперше створено в Україні силами фахівців Національного банку.

4 6dd V

4fa64 V

4 f8fc9 V

Сподіваємося, що заходи такого спрямування відбуватимуться і надалі. Залучення молоді до таких днів фінансової обізнаності є необхідним, адже саме такі заходи готують молодих людей до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.