Захист магістерських робіт

В лютому 2018 року на кафедрі обліку і аудиту Національного лісотехнічного університету України вперше відбувся публічний захист магістерських робіт за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

IMG 1109

Науковий доробок студентів оцінювала Державна екзаменаційна комісія, до складу якої входили: голова комісії – д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку і аудиту Львівського національного університету ім. І. Франка Ковалюк О.М. та члени комісії: д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку і аудиту НЛТУ України Гарасим П.М., к.е.н, доц., директор ННІ ЕЕМ Динька П.К., к.е.н., доц. Бондаренко О.В., к.е.н., доц. Клим Н.М. та к.е.н., доц. Новак У.П.

IMG 1121

На розгляд комісії студенти представили магістерські роботи на актуальні теми та продемонстрували високий рівень фахової підготовки. Магістранти проявили вміння самостійно працювати з численними літературними джерелами, у тому числі науковими виданнями, та нормативно-правовою базою. Творчий підхід до дослідження обліку, оподаткування, аналізу та аудиту втілився у побудові структурно-логічних схем, оригінальних таблиць, рисунків, у вдалому застосуванні інструментів ділової графіки. Студенти продемонстрували уміння наводити приклади, пояснювати результати, аналізувати великі обсяги інформації, а також формулювати висновки та практичні рекомендації.

IMG 1169IMG 1156

IMG 1137

Кращими були відзначені магістерські роботи Волинець Катерини та Грищенко Мар’яни, які отримали рекомендацію до вступу в аспірантуру.

IMG 1123IMG 1129

Колектив кафедри обліку і аудиту сердечно вітає магістрів з успішним захистом та бажає успіхів у подальшій професійній діяльності!