МАЙСТЕР-КЛАС «СПІВБЕСІДА, ПІСЛЯ ЯКОЇ ДО ВАС ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ»

20 березня 2018 р. студенти групи ОАС-11 взяли участь у майстер-класі «Співбесіда, після якої до вас зателефонують» в рамках проекту «Перший кар'єрний крок», що започаткований Львівською міською радою.

majster klas 1

Спікером майстер-класу виступив Олег Солодяк – сертифікований бізнес-тренер, провідний консультант з персоналу одного з найбільших аутсорсингових контакт-центрів України.

Учасники майстер-класу отримали навики грамотно позиціонувати себе протягом інтерв'ю, створювати необхідний емоційний настрій, а також витримувати правильну поведінку при відповідях. Студенти мали можливість попрактикуватися та пройти «реальну» співбесіду, дати відповіді на найбільш поширені запитання. А також, дізнались як реагувати на провокативні запитання.

majster klas 2majster klas 3

Навики, які учасники отримали, допоможуть у майбутньому успішно працевлаштуватись і побудувати професійну кар'єру.

majster klas 4