Культурне дозвілля студентів

Навчатися у Львові і не відвідати його старовинні театри?

Це не про нас – вирішили студенти групи ОАС-21 і разом з викладачами кафедри обліку і аудиту Новак У.П., Мандриком В.О., Говдою Г.А. та Падюкою М.В. теплого весняного дня 15 квітня 2018 року вирушили до Львівського національного академічного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької.

дозілля 1дозілля 2

Старовинна будівля Львівської Опери, яка і сама є мистецьким надбанням, вражає не лише зовнішнім виглядом, а й буквально зачаровує з перших кроків. Інтер’єр театру дозволяє відчути себе мандрівником у часі, бо тими ж оздобленими позолотою, декоративним мармуром, старовинними картинами та скульптурами залами за час існування театру проходили королівські особи, знакові політики, успішні бізнесмени і просто закохані у мистецтво жителі і гості міста Лева.

дозілля 3

У різні непрості періоди історії на сцені відбувалися феєричні виступи всесвітньо відомих співаків та танцівників балету. Вистава, яку обрали студенти для перегляду – балет «Білосніжка та семеро гномів» (лібрето і хореографія І. Храмова за мотивами казки братів Грімм).

дозілля 4дозілля 5

Таємнича атмосфера, знайомий та улюблений з дитинства сюжет, захоплива постановка та майстерне втілення акторами у танці не лише подій, але й характеру персонажів, – подарували приємні та незабутні враження.

дозілля 6