ВІДВІДИНИ ДРАМАТИЧНОГО ТЕАТРУ ІМ. МАРІЇ ЗАНЬКОВЕЦЬКОЇ

У рамках культурної програми 31 жовтня 2018 року студенти групи ОА-51м разом із викладачами кафедри обліку і аудиту Воляник Г.М. Говдою Г.А., Клим Н.М., Новак У.П., Падюкою М.В. та Березовською Н.І. відвідали Національний академічний український драматичний театр ім. Марії Заньковецької, де мали нагоду побачити виставу «За двома зайцями», за п’єсою Михайла Старицького.

9 1

У п’єсі розповідається про цирульника Свирида Голохвостого, який намагається розбагатіти, одружившись із багатою міщанкою Пронею Сірко, і, водночас, залицяється до бідної дівчини-красуні Галі. У творі порушується проблема соціальної нерівності, висміюється життя українських русифікованих міщан Києва. Талановита акторська гра та неймовірна атмосфера мистецтва під час перегляду комедії «За двома зайцями» нікого не залишила байдужим.

9 2

Незабутні враження, чудовий сонячний осінній день, надовго залишаться у пам’яті студентів.

Староста гр. ОА-51м Фітель Діана