ЗАХИСТ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ 2019

У грудні 2018 року відбувся публічний захист магістерських робіт за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

1 1z

Науковий доробок студентів оцінювала Державна екзаменаційна комісія, до складу якої входили: голова комісії – д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку і аудиту Львівського національного університету ім. І. Франка Ковалюк О.М. та члени комісії: д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку і аудиту НЛТУ України Гарасим П.М., к.е.н, доц., директор ННІ ЕЕМ Динька П.К., к.е.н., доц. Бондаренко О.В., к.е.н., доц. Клим Н.М. та к.е.н., доц. Новак У.П.

1 2z

1 3z

На розгляд комісії студенти представили магістерські роботи на актуальні теми та продемонстрували високий рівень фахової підготовки.

1 4z1 5z

Колектив кафедри обліку і аудиту сердечно вітає магістрів з успішним захистом та бажає успіхів у подальшій професійній діяльності!

1 6z