Навчання

Круглий стіл «Особливості підготовки фахівців з обліку і оподаткування у НЛТУ України»

25.03.2016 р. кафедрою обліку і аудиту було проведено круглий стіл на тему: «Особливості підготовки фахівців з обліку і оподаткування у НЛТУ України».

детальніше Круглий стіл «Особливості підготовки фахівців з обліку і оподаткування у НЛТУ України»

24 лютого 2016 року студенти гр. ОА-41 та ОАС-21 приймали участь у міжвузівській студентській вікторині "Мистецтво бухгалтерії", яку проводила кафедра обліку і фінансів Львівського інститут економіки і туризму.

детальніше Вітаємо переможців міжвузівської студенської вікторини !

Шановні абітурієнти!

На сайті Примальної комісії Національного лісотехнічного університету України опубліковані нові Правила прийому НЛТУ України у 2018 році. 

Інформаційний буклет спеціальності "Облік і оподаткування" 2018 р.


Зверніть, будь-ласка, увагу на зміни у Правилах прийому та на сертифікати ЗНО, які потрібно мати для подання документів на обрану Вами спеціальність.

Список необхідних документів:

  • Заява
  • Оригінал/копія сертифікату ЗНО
  • Атестат про середню освіту
  • Виписка до атестату
  • Фотографії (4 шт.)
  • Папка-швидкозшивач

У Приймальній комісії абітурієнт заповнює наступні документи:

  • Заява
  • Опис особової справи
  • анкета на студентський квиток

Відгуки студентів та випускників кафедри


Я закінчив Національний Лісотехнічний університет у травні 2014 року за спеціальністю облік та аудит. Основне, що запам’яталося – це простота у відносинах з викладачами та керівництвом кафедри. Відкрите та щире ставлення викладачів до нас, студентів, сприяло формуванню дружньої атмосфери у колективі, спрощувало проблемні ситуації та заохочувало до здобуття знань.

Значним плюсом у навчанні на кафедрі обліку та аудиту є широкий спектр знань, які студенти отримують у ході навчання. Він дозволяє в подальшому, при виборі професії, працювати як за основною спеціальністю, так і за багатьма суміжними, пов’язаними з економікою.

Моя чинна посада – в.о. головного економіста. Специфіка роботи вимагає знання широкого кола питань з різних сфер економіки та ринкових відносин – це і кон’юнктура ринку, ціноутворення, бухгалтерського, податкового та статистичного обліку, оплати праці, аналізу фінансового стану підприємства, аудиту, зовнішньоекономічна діяльність, тощо.  

Здобуттю цих знань я завдячую саме навчанню за обраною спеціальністю.

 

В.о.головного економіста ДП «Жовківський лісгосп»

випускник кафедри обліку та аудиту ІЕЕМ НЛТУ України 2014 р.

Лесів М.М.

_____________________________________________________________________________ 


2014 році я стала випускницею НЛТУ і отримала диплом із відзнакою за спеціальністю "Облік і аудит".

Навчання на кафедрі обліку і аудиту для мене було цікавим, насиченим і ефективним. Хочу подякувати викладацькому складу за теоретичну базу, яку я отримала. Бо із здобутим багажем знань, разом із своєю наполегливістю і великим бажанням мені вдалось працевлаштуватись на посаду помічника аудитора у компанію, що є однією з провідних мереж незалежних аудиторських та консалтингових компаній України.

Тетяна Жук (Костик)


_____________________________________________________________________________

  

Я вирішила поступати в НЛТУ України, тому, що всі корпуси знаходяться поблизу один від одного. На кафедрі обліку та аудиту сучасний підхід до викладу інформації. На нашій кафедрі викладачі відносяться з розумінням, допомагають студентам у виконанні робіт, йдуть їм на зустріч.

На нашій кафедрі проводяться різноманітні конференції, в яких можуть брати участь усі бажаючі.

Тому усім раджу кафедру обліку та аудиту НЛТУ.

Галямар О., гр. ОА-52с

_____________________________________________________________________________

 

Кажуть, що студентські роки найкращі у житті. Я можу впевнено сказати, що п’ять років навчання у НЛТУ України стали найкращими для мене. Викладачі дуже доброзичливі і відкриті до студентів. На парах часто застосовують презентації, щоб зацікавити студентів.

Я ніколи не думала, що професія бухгалтера мені сподобається, але на парах я зрозуміла, що це не просто сухі цифри, а ще й творча робота.

Шишковська Х., гр. ОА-51с

_____________________________________________________________________________

 

Після закінчення я вирішив поступити в Національний лісотехнічний університет України, щоб здобути вищу освіту в сфері обліку і аудиту.

Поступивши в лісотехнічний університет, один із плюсів цього є те, що він один в Україні в галузі лісового господарства. Наступним позитивним моментом є близьке розташування гуртожитків. Тут навчають кваліфіковані фахівці, які знають свою роботу.

Загалом я задоволений своїм вибором і не уявляю себе як студент в інакшому університеті.

Романишин Р., гр. ОА-52с

_____________________________________________________________________________

 

Після закінчення школи переді мною постало питання "що далі?",адже цей крок ніхто не зробить замість мене. І коли я вперше опинилася в стінах НЛТУ України, то зрозуміла, що не помилилася в своєму виборі. Спершу мене вразила особлива атмосфера, тут приємно просто проводити час і чудово налагоджене не лише навчання, а й дозвілля. А знання і досвід, які я отримую в НЛТУ України, не забудуться просто так, вони стануть міцним фундаментом в житті і кар'єрі. Крім цього, корпуса університету розташовані близько один від одного, а гуртожитки в двох хвилинах ходьби, що суттєво вирізняє НЛТУ серед інших вузів.

Гібляк М., гр. ОА-31

_____________________________________________________________________________

 

П’ять років тому вирішила поступати. Переглядаючи різні університети, я побачила Лісотех. Я зрозуміла, що хочу навчатись саме в цьому університеті. Поступивши, я познайомилася з чудовими викладачами. Навчаючись на кафедрі обліку і аудиту, я навчилась дуже багато речей. Зрозумілий виклад інформації викладачами мене вразив. І за 5 років мого навчання я ні разу не пошкодувала, що вступила саме у Лісотех.

Лісотех найкращий!

Кадиляк Т., гр. ОА-51с

_____________________________________________________________________________

 

Усі великі відкриття починаються з маленького та невпевненого кроку, який ми робимо назустріч своїй мрії, не дивлячись на перепони. НЛТУ України став для мене стартом, він навчив мене та вказав вірний шлях; у його стінах я маю змогу виявити себе, я спілкуюся з людьми. Ще не знаю, що дасть мені університет по його закінченню, але я впевнений, що у мене залишаться вірні друзі, багаж знать та неймовірна кількість приємних спогадів про студентське життя. Я упевнений, що НЛТУУ - це правильний вибір і крок до щасливого майбутнього!

Савчин Р. , гр. ОА-41

_____________________________________________________________________________

 

Після закінчення школи перед мною постав важкий вибір у житті: яку обрати професію? Куди поступити?

Після довгих роздумів я вирішила обрати професію бухгалтера, оскільки на сьогодні це одна з найбільш високооплачуваних і престижних професій.

Поступила я в НЛТУ України і провчилася вже майже 5 років і ніколи не пошкодувала про свій вибір, оскільки викладачі є висококваліфіковані і лекції проводять на високому європейському рівні.

Всім раджу поступати в НЛТУ України

Старченко Т., гр. ОА-51с

_____________________________________________________________________________

 

Вибрати майбутню професію - вибір відповідальний і нелегкий. Але мені пощастило обрати бажану спеціальність і навчатись в одному з кращих університетів країни. Якщо проаналізувати мої роки, проведені тут, то я можу стверджувати, що пишаюсь своїм вибором. Університет давно став для мене рідним! Викладачі - приємні,позитивні, освічені, завжди йдуть назустріч студентам, а сама атмосфера університету дозволяє зануритись в далеке минуле і вивчати науку наших попередників. Так, я йду по лісівничих слідах свого батька, так колись і я буду горда того, щоб мої діти навчались саме тут.

Матяшовська К., гр. ОА-31

_____________________________________________________________________________

 

Без сумніву, НЛТУ - один з найкращих університетів. Навчання на кафедрі обліку та аудиту - це школа життя, яка окрім ґрунтовних знань, дає змогу сформуватися як особистість. Спочатку здавалося, що є багато речей, які тільки затьмарюють розум студента, здавалися непотрібними... Але тільки коли ти стаєш старшим і дивишся на все зверху, розумієш, що ти став не тільки хорошим спеціалістом своєї справи, ти став високоосвіченою людиною. Також великим плюсом цього університету є висококваліфікований педагогічний колектив, в чому ми переконувалися з року в рік.

Венгер Ю. , гр. ОА-41

_____________________________________________________________________________

 

Я вирішила поступати у НЛТУ України тому, що мене зацікавила професія бухгалтера. Спеціальність «облік і аудит» виправдала мої очікування і дала мені гарну базу знань для отримання перспективної роботи.

Навчання проводять цікаво, викладачі цього університету цікаво проводять пари та з розумінням ставляться до студентів.

Про свій вибір не жалію і раджу обрати саме цей університет.

Пундяк М., гр. ОА-51с

_____________________________________________________________________________

 

Чудесний університет НЛТУ України - це шлях в майбутнє, тут нема хабарів, люди дуже ввічливі, педагоги допомагають у всьому, рай для студента, тут ви можете реалізувати всі свої мрії.

Сорока І.В. , гр. ОА-41

_____________________________________________________________________________

 

На мою думку, Національний університет України - один із найкращих вищих навчальних закладів. Обравши спеціальність «Облік і аудит» в університеті, я здобув високоякісні професійні знання. Викладачі завжди сумлінно виконували свою роботу та ділилися своїми знаннями з студентами. Коли у мене виникали питання, вони ніколи не відмовляли мені у допомозі та старались мені допомогти всім, чим можливо. Саме тому я раджу вам обрати саме наш університет, а особливо спеціальність «Облік і аудит».

Боднар Ю., гр. ОА-51с

_____________________________________________________________________________

 

НЛТУ України - один з найкращих вишів Західної України з викладачами, які сумлінно виконують свою роботу та діляться своїми знаннями і життєвим досвідом з студентами. Особливо старанними є викладачі кафедри обліку і аудиту, які наполегливо готують нових висококваліфікованих спеціалістів, які продовжать їх наукову діяльність та замінять старше покоління. Професія бухгалтера є цікавою і прибутковою, але потребує і певних теоретичних та практичних знань. Саме тому я раджу Вас обирати професію бухгалтера та НЛТУ України!

Загайський М., гр. ОА-52с

_____________________________________________________________________________

 

Університет - це корабель мого майбутнього, і я сподіваюся, що не помилився із вибором. Я обов'язково закінчу університет та стану освіченою людиною. Переконаний, що дні навчання в НЛТУУ стануть для мене щасливими.

Гриців Л. , гр. ОА-41

_____________________________________________________________________________

 

Зовсім скоро я завершую навчання в університеті, а саме НЛТУ України на кафедрі обліку та аудиту. П’ять років тому я вирішив поступати в НЛТУ України тому, що мені порадив друг; він розповів мені, що професія бухгалтера є привабливою і в фінансовому плані, і в плані задоволення. В НЛТУ України працюють прекрасні викладачі, які дуже гарно викладають матеріал, а саме так, що розуміють всі і на парах не хочеться засинати. На мою думку, він є одним з провідних університетів Львова, і я бажаю всім поступати саме сюди.

Медведь В., гр. ОА-52с

_____________________________________________________________________________

 

Я дуже радий, що вступив саме на цю спеціальність «Облік і аудит» і тому, що у мене викладали такі викладачі. Мені здається, не кожний студент може похвастатися таким зізнанням після випуску. Мабуть, головне, чому я навчився за ці роки - це адекватно та раціонально дивитися на речі, розуміти економічну реальність, в якій ми з вами живемо, та цінність кожного кинутого слова у бізнесі. Ким би ви не стали у майбутньому, облік і аудит - це серйозний фундамент у вашій самоідентифікації у житті та побудові своєї професійної кар'єри.

Вітрикуш О, гр. ОА-41

_____________________________________________________________________________

 

Я поступив в НЛТУ України, тому що тут хороші, добрі та приязні викладачі, які дають високий рівень знань з економічних дисциплін. Також тут є турботливе керівництво, яке дбає про студентів і з розуміння ставиться до їхніх проблем. За що я полюбив цей університет...? За його сімейну атмосферу, дружній колектив, чудових людей, зокрема старшокурсників, які завжди готові допомогти. Перед тим, як поступати, я довго обдумував, куди іти, вибирав різні вузи, вагався, але тепер зрозумів, що зробив правильний вибір.

Юр І., гр. ОА-31

_____________________________________________________________________________

 

Я студентка 5-ого курсу вчусь на обліку і аудиті в НЛТУ України. Після закінчення коледжу я пішла навчатись в цей вуз. Мої найкращі роки життя пройшли в цьому закладі. Цей університет дав мені стимул вчитись і розвиватись. Викладачі НЛТУ України навчили мене багато чого з моєї спеціальності, за це я їм вдячна. В майбутньому я хотіла б, щоб мої діти теж навчались в цьому вузі. Я з посмішкою на обличчі згадуватиму студентів і викладачів. Всім, хто ще не визначився з вибором вузу, раджу цей університет, саме в цих стінах народжуються справжні професіонали своєї справи.

Матвіїв С., гр. ОА-52с

_____________________________________________________________________________

 

Після закінчення 11 класу і здачі ЗНО переді мною постало питання вибору майбутнього вищого навчального закладу. Я подавав документи в п'ять ВНЗ Львова, так як живу неподалік . Звичайно, перш ніж подавати документи, я ознайомився із можливими університетами , в яких я міг би навчатись. Я зупинив свій вибір на Національному Лісотехнічному університеті України. Мені його радили знайомі, які тут навчались: розказували, що тут дуже цікаво, чудові викладачі та високий ступінь викладання. Я пройшов на економічний факультет за спеціальністю "Облік і аудит" на державну форму. Спочатку було трохи важко, але згодом я втягнувся в навчальний процес і зрозумів, що тут дійсно цікаво вчитись і що я зовсім не шкодую про свій вибір.

Тарас В., гр. ОА-31

_____________________________________________________________________________

 

Закінчивши коледж, переді мною постав вибір, де продовжити своє навчання. Серед багатьох університетів я вибрала саме Національний лісотехнічний університет України. Спеціальність я обрала облік і аудит. Про свій вибір жодного разу не пожаліла тому, що наш університет один з найкращих в Україні. Якщо говорити про нашу кафедру, то тут працюють справжні знавці своєї справи. Всі викладачі з повагою ставляться до студентів та чудово викладають свої предмети. Раджу всім поступати до нас.

Мельник Б., гр. ОА-52с

_____________________________________________________________________________

 

Я дуже рада, що поступила вчитись в НЛТУУ. Якщо б зараз у мене був вибір - НЛТУ України чи якийсь інший вуз, я б без сумнівів вибрала перший варіант. Навчатись в університеті дуже добре , є час і на відпочинок , і на навчання. Я не помилилась, вибравши саме цей університет, адже у ньому навчались мої батьки ,і саме їх порада стала вирішальною в моєму виборі ВНЗ.

Іванець З., гр. ОА-31

_____________________________________________________________________________

 

Я поступила в НЛТУ України за рекомендаціями знайомих, які там навчалися і прислухалася до них, бо більшість зараз є успішними бухгалтерами великих компаній. Вибрала спеціальність облік і аудит. Ніколи не пожалію про свій вибір. Викладачі хороші, подають інформацію доступно, зрозуміло, цікаво. Кафедра обліку і аудиту проводить різні заходи для студентів (конференції тощо). Всім рекомендую!

Филик С., гр. ОА-52с

_____________________________________________________________________________

 

Вступивши в НЛТУ України в 2010 році, я провели тут п’ять незабутніх років. Навчання в університеті є досить цікавим, деякі викладачі проводять лекції з використанням мультимедійних приладів, і це значно підвищує сприйняття інформації.

Особливо сподобались такі викладачі: Огородник М.М., Говда Г.А., Падюка М.В., Новак У.П. Вони з розумінням ставляться до студентів, цікаво викладають інформацію.

НЛТУ України найкращий університет з кваліфікованими викладачами, обирайте його і не пошкодуєте про свій вибір.

Завольська В., гр. ОА-51с

_____________________________________________________________________________

 

Національний лісотехнічний університет — один з найстаріших і найпрестижніших вищих навчальних закладів освіти, який здобув європейське і світове визнання. У цьому закладі є безліч цікавих спеціальностей. Одним із основних напрямів є лісництво і садово-паркове господарство. Мені було дуже цікаво, як можна поєднати бухгалтерську роботу з лісівництвом, як ведеться облік деревини. Тому я з задоволенням вивчаю специфіку бухгалтерії в лісгоспі.

Гараздовська Н., гр. ОА-31

_____________________________________________________________________________

 

Я радий, що поступив до НЛТУ України, тому що тут випускники напрямку облік і аудит є фахівцями з питань економіки, бух. обліку, аудиту, контролю та ревізії, банківської справи, статистики, страхування, податків та податкової політики. А ще випускники цього напрямку є фахівцями з економіки, менеджменту, організації, планування, управління, економічного аналізу та програмування, галузевої політики лісових підприємств. І тому я не шкодую, що поступив у цей базовий ВУЗ.

Сорока І.І., гр. ОА-41

_____________________________________________________________________________

 

Чому я вибрала НЛТУ України?

Я навчалась три роки в Технологічному коледжі при НЛТУ України. Навчання в коледжі, ставлення викладачів до навчального процесу, та і сама атмосфера скоріше нагадувала сімейну.

На останньому році мого навчання до нас на виховну годину прийшов один із викладачів даного університету. Його розповідь про університет спонукала мене до вступу. Я зрозуміла, що в даному навчальному закладі стосунки між студентами і викладачами такі ж самі, як і в коледжі, тобто це буде звичним середовищем для мене.

Але основною причиною мого вибору стало те, що моя мама і сестра навчались в даному університеті.

Коли я розповіла їм про мій намір вступити до даного університету, по їх розповідях та посмішках я зрозуміла, що за період навчання з ними відбувалось багато хорошого в цьому університеті.

Це університет з віковим досвідом, який він несе через покоління. Можливо, викладацький склад з того часу і змінився, але коли ти приходиш на сесію чи консультацію, до тебе ставляться привітно і з розумінням, тобі допомагають та дають знання, які ти використаєш в своєму майбутньому.

Марчак X., гр. ОАСз -   21

 

 

  • Воляник Галина Михайлівна Воляник Галина Михайлівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Профіль Scopus volianyk@nltu.edu.ua Сфера наукових інтересів Формування новітньої парадигми підготовки здобувачів вищої освіти з обліку і оподаткування в умовах євроінтеграційних процесів України та воєнного стану. Проблеми та перспективи розвитку фінансового обліку в умовах цифрової економіки. Особливості облікового процесу та оподаткування діяльності суб’єктів ринку в умовах воєнного стану Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства у відповідності до Міжнародних та національних стандартів обліку. Особливості застосування Digital-маркетингу та Event-маркетингу на ринку освітніх послуг Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки суб'єктів господарювання. Навчальні дисципліни, які викладає «Фінансовий облік-1» «Фінансовий облік-2» «Облік у банках» «Аналіз господарської діяльності» «Облік і звітність підприємств за міжнародними стандартами»        Автор понад 150 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі: 7 навчальних посібників та двох підручників, 4 з них з грифом МОН України: «Облік зовнішньоекономічної діяльності» (2012), «Фінансовий облік-1» (2013), «Інформаційні системи и технології в обліку» (2014, 2016, 2018),«Облік і звітність в оподаткуванні» (2014),«Управлінський облік» (2016), «Фінансовий облік-2» (2016), «Організація обліку» (2018), «Облік на підприємствах малого бізнесу» (2018), «Фінансовий облік-2» (2019), «Облік зовнішньоекономічної діяльності» (2021). Підвищення кваліфікації Науково-дослідний інститут Люблінського науково-технічного парку   (Республіка Польща) та ГО «Міжнародна фундація науковців та освітян» (м. Київ, Україна), дистанційне Міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних …

    [Read more]

  • Гарасим Петро Миколайович Гарасим Петро Миколайович

    Завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України за спеціальністю "Облік і аудит" Профіль Google Scholar Профіль ORCID У 1975 р. закінчив з відзнакою економічний факультет Львівського сільськогосподарського інституту (спеціальність – «Бухгалтерський облік у сільському господарстві»). В 1984 році захистив кандидатську, у 1996 році – докторську дисертацію на тему «Методологічні аспекти оцінки ефективності та відтворення основних фондів при реформуванні сільськогосподарських підприємств ( на матеріалах Західного регіону України)». У 2001 році присвоєно вчене звання професора кафедри бухгалтерського обліку і аудиту. Упродовж 1993-2003р. – декан економічного факультету, з 1998 до 2005 року – завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Львівського державного аграрного університету. З 2005 року до 2015 року – декан обліково-економічного факультету, професор кафедри обліку і аудиту Львівської державної фінансової академії, з 01.09.2015 року – професор кафедри обліку і аудиту Львівського національного університету імені Івана Франка. З 2016 року обіймає посаду завідувача кафедри обліку і аудиту НЛТУ України. Здійснює керівництво науковою тематикою міжнародних проектів, підготовкою аспірантів і здобувачів, співпрацює з багатьма науковими закладами України та за її межами. Під його керівництвом підготовлено і захищено дванадцять кандидатських дисертацій. Приймає активну участь у науково-громадській роботі, є членом спеціалізованих рад із захисту докторських і кандидатських дисертацій, постійно виступає з обліково-економічною тематикою, проводить активну…

    [Read more]

  • Колінько Наталія Іванівна Колінько Наталія Іванівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Сфера наукових інтересів організація управлінського обліку витрат на підприємствах лісового сектору і суміжних галузей податкові регулятори економічної та екологічної безпеки суб’єктів господарювання проблеми підготовки фахівців з обліку і оподаткування в сучасних умовах Навчальні дисципліни, які викладає Управлінський облік, Облік і звітність в оподаткуванні, Звітність підприємств, Податкова політика, Стратегічний управлінський облік   Облік і звітність в оподаткуванні: [навчальний посібник] (гриф МОН України №1/11-14918 від 02.10.2013):/ / Н.І.Колінько, М.М.Огородник, Г.М. Воляник, С.Є. Шутка – Львів: Ліга-Прес, 2014. – 453 с. Управлінський облік»: [навчальний посібник] (рекомендований Вченою радою НЛТУ України протокол № 5 від 21.05. 2015р.):/ Н.І. Колінько, Г.М. Воляник, С.Є. Шутка – Львів: Ліга-Прес, 2016. – 378с.  Фінансовий облік – 2: [навчальний посібник] (рекомендовано вченою радою НЛТУ протокол № 9 від 27.10.2016 р.) / П.М. Гарасим, Г.М. Воляник, Н.І. Колінько, С.Є. Шутка. – Львів: ТзОВ «Ліга-Прес», 2016. –332 с. Облік на підприємствах малого бізнесу [навчальний посібник] / П.М. Гарасим, С.Є. Шутка, Г.М. Воляник, Н.І. Колінько – Львів: ТзОВ «Ліга-Прес», 2018. –370 с. Статистика [навчальний посібник] / П.М. Гарасим, Н.І. Колінько. – Львів: Львів :Сполом, 2019. – 220 с. Гарасим П.М., Шутка С.Є., Воляник Г.М., Колінько Н.І. Облік зовнішньоекономічної діяльності:…

    [Read more]

  • Говда  Галина  Анатоліївна Говда Галина Анатоліївна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Сфера наукових інтересів Проблеми та перспективи розвитку системи державного фінансового контролю в Україні Особливості обліку та оподаткування суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану Новітні методики визначення конкурентоспроможності суб’єктів ринку з урахуванням екологічної складової Особливості облікового процесу та звітності в умовах цифровізації економіки Грошові та фінансово-кредитні відносини між суб’єктами економічних відносин в умовах карантинних обмежень та воєнного стану Сфера застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в умовах розширення євроінтеграції України та обмежень воєнного стану. Навчальні дисципліни, які викладає Державний фінансовий контроль Електронна звітність Гроші і кредит Фінанси, гроші і кредит Основи міжнародних стандартів фінансової звітності (Основи МСФЗ) Бухгалтерський облік Основи обліку і податкової політики на підприємствах галузі (для студентів спеціальності «Деревообробні та меблеві технології») Автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць з питань обліку, грошово-кредитних відносин, фінансового контролю. Підвищення кваліфікації 1) ТОВ «Академія цифрового розвитку» (м. Київ) , курс «Цифрові інструменти Google для освіти» (базовий рівень) (дистанційна форма навчання), 30.01.2023-12.02.2023 р. (загальний обсяг – 30 год / 1 кредит EСTS) Сертифікат №GDTfE-07-Б-06523 від 12.02.2023 р. 2) Міністерство освіти і науки України, державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти» (м. Київ), підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти…

    [Read more]

  • Клим Надія Михайлівна Клим Надія Михайлівна

    – кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Профіль Scopus klym.nadya@gmail.com  Сфера наукових інтересів: Регіональна економіка: соціально-культурна сфера (територіальна організація та особливості розвитку). Формування обліково-аналітичної системи та механізму ефективного управління економічною діяльністю суб’єктів господарювання на еколого-економічних засадах. Теорія і практика обліку і контролю діяльності суб’єктів господарювання в умовах діджиталізації. Стратегічне державне регулювання та економічна безпека в умовах військового стану. Особливості оподаткування та обліково-аудиторського забезпечення підприємств лісової галузі в умовах війни.  Навчальні дисципліни, які викладає: «Бухгалтерський облік» «Облік і аудит» «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством» «Організація і методика аудиту». Авторка більше 180-ти фахових наукових та навчально-методичних праць, у тому числі трьох навчальних посібників – «Економічний аналіз виробничої діяльності лісогосподарських і деревообробних підприємств (у співавторстві з грифом МОН України, 1999 р.), «Бухгалтерський облік» - (одноосібно, 2014 р.), «Організація обліку в галузях економіки» (у співавторстві, 2018 р.), одного підручника «Бухгалтерський облік» (одноосібно, 2021 р.) та 9-ти колективних монографій (2013 – 2021 рр.), 5-ти публікацій у наукових виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection, має 5 авторських свідоцтв. У 2017 р. здобула ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство».  Виконавець науково-дослідних тем: «Схема (прогноз) розвитку і розміщення продуктивних сил України та її регіонів на тривалу…

    [Read more]

  • Мандрик Василь Олегович Мандрик Василь Олегович

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Сфера наукових інтересів проблеми теорії та практики екологічно орієнтованої економіки на мікро- та макрорівнях удосконалення системи екологічного оподаткування в Україні сучасні тенденції та перспективи використання крипто валют фінансова система, бюджетна система та фінансова політика держави, фінансові аспекти соціальної функції держави, фінансовий ринок і біржова діяльність, фіскальна політика та податкова система, фінанси суб’єктів господарювання, міжнародні фінансові системи. Навчальні дисципліни, які викладає «Фінанси» «Фінанси, гроші та кредит» «Еколого-економічний аналіз» «Економіка праці і соціально трудові відносини» «Фінанси підприємств» «Страхування» Автор понад 70 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі наукових статей та тез доповідей конференцій.  Підвищення кваліфікації Національний лісотехнічний університет України, курси підвищення кваліфікації з організації та володіння технологіями дистанційного навчання на базі віртуального навчального середовища НЛТУ України, 28.09.2020 – 24.12.2020, Свідоцтво про підвищення кваліфікації 21 СПВ 02070996 № 9 від 25.01.2021 р. Львівський національний університет імені Івана Франка, тема стажування - «Сучасні проблеми розвитку економічного аналізу та фінансового обліку як інструментів ефективної діяльності», 19.10.2020 – 30.10.2020 р., довідка № 3351-У від 03.12.2020 р., 180 год./6 кред.

    [Read more]

  • Новак Уляна Павлівна Новак Уляна Павлівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту   Профіль Google Scholar Профіль ORCID   Сфера наукових інтересів організація та методика ведення бухгалтерського обліку за видами економічної діяльності; теорія аудиту і концептуальні основи розвитку аудиторської діяльності; особливості організації судово-бухгалтерської експертизи, як важливого виду фінансового контролю; еколого-економічні інструменти забезпечення сталого розвитку. Навчальні дисципліни, які викладає «Аудит» «Санаційний аудит» «Екологічний аудит» «Організація обліку у галузях економіки» «Облік на підприємствах сфери послуг» «Судово-бухгалтерська експертиза» Автор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі у співавторстві: 6 колективних монографій (2012, 2013, 2014, 2020), навчального посібника «Організація обліку в галузях економіки» (2018), наукових статей та тез доповідей конференцій.  Підвищення кваліфікації Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), Міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів, 29.04.2019р. - 03.05.2019 р., сертифікат від 03.05.2019р., 1 кредит. Національний лісотехнічний університет України, курси підвищення кваліфікації з організації та володіння технологіями дистанційного навчання на базі віртуального навчального середовища НЛТУ України, 01.02.2021 р. - 20.04.2021 р., свідоцтво про підвищення кваліфікації 21 СПВ 02070996 № 79 від 31.05.2021 р., 180 годин / 6 кредитів. Наукові публікації – Publ.Science, цикл навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science, лютий 2021 р., сертифікат №АА 1544 від 12.02.2021 р., 10 годин /…

    [Read more]

  • Шутка Світлана Євгенівна Шутка Світлана Євгенівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Профіль Scopus     Сфера наукових інтересів фундаментальні і прикладні наукові дослідження у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування зовнішньоекономічної діяльності підприємств в умовах глобалізаційних перетворень; стратегічні пріоритети розвитку малих підприємств в умовах модернізації економіки; бюджетний облік та облікове забезпечення управління економічними суб’єктами бюджетної сфери; методологія стратегічного аналізу; дослідження актуальних аспектів менеджменту підприємств в сучасних умовах господарювання; проблеми розвитку бухгалтерського обліку для забезпечення сталого розвитку економіки України. Навчальні дисципліни, які викладає «Облік зовнішньоекономічної діяльності» «Організація обліку на підприємствах малого бізнесу» «Облік в бюджетних установах» «Стратегічний аналіз» «Облік і звітність суб’єктів малого підприємництва за міжнародними та національними стандартами» Автор більше 150 публікацій, у тому числі , у тому числі: 7 навчальних посібників та 2 підручників, 4 з них з грифом МОН України: «Організація обліку на підприємствах малого бізнесу» (2007), «Облік зовнішньоекономічної діяльності» (2012), «Фінансовий облік-1» (2013), «Облік і звітність в оподаткуванні» (2014), «Управлінський облік» (2016), «Фінансовий облік – 2» (2016), «Облік на підприємствах малого бізнесу» (2018) та Фінансовий облік-2: [підручник] (2019), «Облік зовнішньоекономічної діяльності»: [підручник] (2021), а також багатьох навчально-методичного розробок. Підвищення кваліфікації Львівський національний університет імені Івана Франка, тема стажування - “Сучасні проблеми розвитку бухгалтерського обліку і стратегічного…

    [Read more]

  • Грицак Оксана Степанівна Грицак Оксана Степанівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Профіль Scopus hrytsak@nltu.edu.ua Сфера наукових інтересів удосконалення обліково-аналітичного забезпечення виконання зобов’язань науково-практичні підходи щодо ведення фінансового обліку та аудиту облік та оподаткування в умовах цифрової економіки Навчальні дисципліни, які викладає «Теорія економічного аналізу» «Місцеві бюджети» «Інноваційний розвиток підприємства» «Організація обліку» «Інформаційні системи і технології в обліку» Автор більше 70 фахових наукових і навчально-методичних праць присвячених обліку, аудиту, контролю і аналізу господарської діяльності, з них 1-ї колективної монографії  (2022 р.), 3-х публікацій у наукових виданнях, які включені до наукометричної бази Scopus, 20 наукових статей у фахових виданнях, має 5 авторських свідоцтв. Виконавець науково-дослідних тем: НДР «Теорія і практика управлінського і бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту діяльності суб’єктів господарювання» (ДР 0113 U007515) (2016-2018 рр.); НДР “Бухгалтерський облік у контексті перспектив удосконалення оподаткування підприємницької діяльності” (ДР 0118U000781), (договір №05/ 2471 від 15.01.2020 р.) Підвищення кваліфікації Курс «Міжнародні стандарти фінансової звітності» від Institute of Financial Accountants (Великобританія), «Diploma in International Financial Reporting Standards for Professionals» від 26.07.2016 № 7/2016/02668. Стажування на кафедрі Обліку і аналізу НУ «Львівська політехніка» Довідка № 666 від 05.01.2018 Курси підвищення кваліфікації за програмою «Технології дистанційного навчання на базі Віртуального навчального середовища НЛТУ України». Свідоцтво про підвищення…

    [Read more]

GREEN Blue Orange BACK TO TOP