СТУДЕНТСЬКИЙ БРЕЙН-РИНГ МІЖ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МИСТЕЦТВО БУХГАЛТЕРІЇ»

20 березня 2018 р. студенти 4-го курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» взяли участь у студентському брейн-ринзі між закладами вищої освіти «Мистецтво бухгалтерії», який втретє проводила кафедра обліку і фінансів Львівського інституту економіки і туризму.

Ринг 1

Мета брейн-рингу – систематизація і закріплення знань з бухгалтерського обліку, активізація пізнавальної діяльності, розвиток інтелектуальних здібностей, логічного мислення, пам’яті, кмітливості, точності, виховання ділової та професійної активності, здатності працювати в колективі та самостійно, уміння висловлювати власну думку, аргументувати її, застосовувати теоретичні знання, розвивати практичні вміння та навички, приймати професійні рішення.

Студентський брейн-ринг проходив у формі ділової гри з використанням інформаційних технологій.

Під час брейн-рингу студенти представили свої команди, брали участь у командному і міжкомандному змаганнях, конкурсі капітанів, розв’язували облікові ребуси, давали відповіді на аудіо та відео-запитання викладачів закладів вищої освіти м. Львова та практиків.

Ринг 2Ринг 3

При підведенні підсумків брейн-рингу журі визначило переможців ‒ команду ЛІЕТ «Бухгалтер» нагороджено у номінаціях «За значні досягнення у вивченні облікових дисциплін», «За оригінальність мислення», «За любов до професії», команду НЛТУ «Мафія» ‒ «За кмітливість», «За командний дух», «За наполегливість у вирішенні бухгалтерських завдань».

Регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» у Івано-Франківській області Горбунова Т.Б. вручила кожному учаснику гри грамоту, капітану команди ЛІЕТ ‒ податковий кодекс України, капітану команди НЛТУ ‒ добірку інформаційних матеріалів.

Ринг 4

Брейн-ринг пройшов у дружній і невимушеній атмосфері, студенти обох закладів потоваришували та виявили бажання продовжувати змагання наступного року.

Ринг 5

МАЙСТЕР-КЛАС «СПІВБЕСІДА, ПІСЛЯ ЯКОЇ ДО ВАС ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ»

20 березня 2018 р. студенти групи ОАС-11 взяли участь у майстер-класі «Співбесіда, після якої до вас зателефонують» в рамках проекту «Перший кар'єрний крок», що започаткований Львівською міською радою.

majster klas 1

Спікером майстер-класу виступив Олег Солодяк – сертифікований бізнес-тренер, провідний консультант з персоналу одного з найбільших аутсорсингових контакт-центрів України. 

Учасники майстер-класу отримали навики грамотно позиціонувати себе протягом інтерв'ю, створювати необхідний емоційний настрій, а також витримувати правильну поведінку при відповідях. Студенти мали можливість попрактикуватися та пройти «реальну» співбесіду, дати відповіді на найбільш поширені запитання. А також, дізнались як реагувати на провокативні запитання.

majster klas 2majster klas 3

Навики, які учасники отримали, допоможуть у майбутньому успішно працевлаштуватись і побудувати професійну кар'єру.

majster klas 4

10 листопада - Міжнародний день бухгалтера (International Accounting Day)

5account

Цього дня бухгалтери відзначають своє професійне свято.

Бухгалтер — особлива професія. В усі часи користується незмінним попитом і повагою. Саме тому, незважаючи на те, що майже в кожній європейській країні і в США є національне свято бухгалтерських працівників, в 2008 році з’явилася і була реалізована чудова ідея, висунута ЮНЕСКО, — заснувати ще один День бухгалтера, тепер уже — міжнародний!Дата обрана не випадково, а як відлуння події ще 15 століття. 10 листопада 1494 року у Венеції вперше побачила світ книга Луки Пачолі «Все про арифметику, геометрію і пропорції», який вважається одним з основоположників сучасної бухгалтерії. Одна з глав книги називалася «Про рахунки і інші записи» і містила докладний виклад бухгалтерської справи у Венеції, тобто була повністю присвячена мистецтву ... ведення подвійного запису в бухгалтерії. Основи бухгалтерської справи були викладені так чітко і зрозуміло, що навіть тепер методи бухгалтерського обліку від Пачолі не є застарілими. Більше того, їхні базові принципи і терміни використовуються навіть в комп’ютерних бухгалтерських програмах останнього покоління.Саме Лука Пачолі написав, що бухгалтер не може спокійно лягати спати, поки не зійдеться дебет з кредитом.Традиції дня бухгалтераУ США роботу кращих фахівців обов’язково заохочують грошовою премією або цінним подарунком, в Англії прийнято дарувати сувеніри та тематичні торти, наприклад, у формі комп’ютера або бухгалтерських рахунків.В Україні дата національного свята була встановлена — 16 липня, бо саме в цей день в суверенній Україні, в 1999-му році прийнято Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

 

Нашим любим бухгалтерам бажаємо, щоб не губилася жодна цифра, в будь-якій ситуації сходився дебет з кредитом!

Нехай робота проходить без труднощів і помилок, а життя – з позитивним сальдо.

Захист магістерських робіт

В лютому 2018 року на кафедрі обліку і аудиту Національного лісотехнічного університету України вперше відбувся публічний захист магістерських робіт за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування».

IMG 1109

Науковий доробок студентів оцінювала Державна екзаменаційна комісія, до складу якої входили: голова комісії – д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку і аудиту Львівського національного університету ім. І. Франка Ковалюк О.М. та члени комісії: д.е.н., проф., завідувач кафедри обліку і аудиту НЛТУ України Гарасим П.М., к.е.н, доц., директор ННІ ЕЕМ Динька П.К., к.е.н., доц. Бондаренко О.В., к.е.н., доц. Клим Н.М. та к.е.н., доц. Новак У.П.

IMG 1121

На розгляд комісії студенти представили магістерські роботи на актуальні теми та продемонстрували високий рівень фахової підготовки. Магістранти проявили вміння самостійно працювати з численними літературними джерелами, у тому числі науковими виданнями, та нормативно-правовою базою. Творчий підхід до дослідження обліку, оподаткування, аналізу та аудиту втілився у побудові структурно-логічних схем, оригінальних таблиць, рисунків, у вдалому застосуванні інструментів ділової графіки. Студенти продемонстрували уміння наводити приклади, пояснювати результати, аналізувати великі обсяги інформації, а також формулювати висновки та практичні рекомендації.

IMG 1169IMG 1156

IMG 1137

Кращими були відзначені магістерські роботи Волинець Катерини та Грищенко Мар’яни, які отримали рекомендацію до вступу в аспірантуру.

IMG 1123IMG 1129

Колектив кафедри обліку і аудиту сердечно вітає магістрів з успішним захистом та бажає успіхів у подальшій професійній діяльності!

Дні фінансової обізнаності

4 e778 V

 

 

З 1 по 3 листопада 2017 року у Львові відбувалися Дні фінансової обізнаності. Захід проводився під гаслом «Керуй фінансами впевнено!» і покликаний заохотити львів’ян приділити ще більше уваги управлінню власними фінансами та бюджетом, підготувати молодь до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

 2 листопада, під керівництвом к.е.н., ст. викл. Грицак О.С. студенти гр. ОА-41 та гр. ДТ-41 відвідали цей захід. Студенти мали нагоду послухати історію виникнення гривні, та оглянути експозицію “Шляхами історії української гривні”.

 

 

Після того оглянули ролик компанії  “Гривня – наш символ”. На закінчення молоді було запропоновано послухати інформацію про сучасні інтерактивні технології представлені спеціальним тематичним мобільним додатком, що наочно демонструє елементи захисту оновленої серії банкнот Національного банку України (100 та 500 гривень). Подібний додаток вперше створено в Україні силами фахівців Національного банку.

4 6dd V

4fa64 V

4 f8fc9 V

 

 Сподіваємося, що заходи такого спрямування відбуватимуться і надалі. Залучення молоді до таких днів фінансової обізнаності є необхідним, адже саме такі заходи готують молодих людей до прийняття впевнених та зважених фінансових рішень.

GREEN Blue Orange BACK TO TOP