День Українського козацтва (свято Покрови)

01 жовтня 2024 року з нагоди Дня Українського козацтва (свято Покрови) та Дня захисників і захисниць студенти спеціальності «Готельно-ресторанна справа» (гр.ГРС -11, ГРС-12) з кураторами груп Оксаною Грицак та Надією Клим вшанували пам’ять героям, які загинули у війні та взяли участь у заході «Незламні назавжди. Пам’ять, яка живе в серцях поколінь», модератором якого була Валентина Новосад.

бібліотека 1

Висловлюючи вдячність і повагу тим, хто віддав своє життя за свободу і незалежність українського народу, студенти ознайомилися з меморіалом пам’яті, експонованим у читальному залі соціально-економічної літератури НТБ НЛТУ України, під назвою «Герої меморіалу пам’яті… Лісотехніки, які загинули у російсько-українській війні». Цей меморіал вшановує пам'ять студентів, викладачів, співробітників і випускників, які віддали своє життя за свободу України.

бібліотека 3

Відвідувачі переглянули постійно діючу ART-виставку «РУФ ПРИСУТНІЙ». За допомогою QR-кодів, розміщених на виставці, мали змогу почути голос Юрія Дадака (Руфа), ознайомитися з його поезією та відчути атмосферу його декламації.

бібліотека 2

Відбувся також показ документального фільму «Руф. Присутній».

Уклінна і шаноблива дяка всім тим, хто тримає Україну!
Дякуємо ЗСУ за кожний ранок!

Від теорії до практики: Студенти НЛТУ України відвідали парк-готель «Акварель»

акварель 1

Одним із ключових завдань сучасної освіти є поєднання теоретичних знань із практичним досвідом, що дозволяє студентам краще зрозуміти майбутню професію та бути готовими до реальних викликів. У рамках співпраці з бізнесом та викладання дисципліни «Вступ до фаху» студенти спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» разом із кураторами груп ГРС-11, та ГРС-12 к.е.н., доцентом Клим Н.М. , к.е.н., доцентом Грицак О.С. та викладачами кафедри обліку і аудиту НЛТУ України 25 вересня 2024 року відвідали парк-готель «Акварель» — визнаний за оцінками студентів «найкращим парк-готелем Жовківщини».

акварель 2

Парк-готель «Акварель» не лише символізує палітру емоцій, які залишаються після його відвідування, а й демонструє високі стандарти у сфері готельно-ресторанного бізнесу. Адміністратор готелю Ірина Мавдрик провела екскурсію готельним комплексом, ознайомивши студентів з організаційними процесами, умовами проживання в номерах різних категорій, такими як стандарт та півлюкс, і послугами для гостей, включаючи сніданки, СПА та автостоянку.

акварель 3

Ресторанний адміністратор Андрій Васильків розповів про особливості організації банкетів, прийомів та інших святкових заходів у ресторані готелю, що має просторий зал на 250 гостей та літню терасу з чудовим видом на озеро.

акварель 4

Окрему увагу було приділено конференц-залу, оснащеному мультимедійним проектором, який ідеально підходить для проведення ділових заходів.

акварель 9

Співпраця між бізнесом та навчальними закладами, така як ця екскурсія, є важливим елементом у підготовці фахівців, що допомагає студентам НЛТУ України краще зрозуміти свою майбутню професію та бути конкурентоспроможними на ринку праці.

акварель 7

Кафедра обліку і аудиту НЛТУ України

Виїзне інтегроване заняття в природному заповіднику Розточчя

У вересні 2024 року зав.кафедрою д.е.н., професор Гарасим П.М., викладачі кафедри обліку і аудиту к.е.н.. доцент Грицак О.С., к.е.н. Говда Г.А.. к.е.н., доцент Воляник Г.М., к.е.н., доцент Клим Н.М., к.е.н.. доцент Колінько Н.І., к.е.н.. доцент Новак У.П., к.е.н,. доцент Мандрик В.О., к.е.н. доцент Шутка С.Є. та студенти спеціальностей 241 «Готельно-ресторанна справа», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали природний заповідник Розточчя. Захід проходив в еколого-економічному центрі заповідника.
Заповідник Розточчя 1Директор заповідника, к.с/г.н. Ігор Михайлович Скольський, провів лекцію на тему «Рекреологія і розвиток сфери гостинності (законодавчий та екологічний аспекти)». Учасники ознайомилися з науково-дослідною діяльністю на природно-заповідних територіях, законодавчими аспектами їх діяльності та обговорили особливості розвитку готельно-ресторанного бізнесу в контексті екологічних і обліково-фінансових аспектів.
Заповідник Розточчя 2Крім того, студенти взяли участь у дискусії, під час якої мали можливість поділитися ідеями щодо розвитку готельно-ресторанного бізнесу у різних рекреаційних зонах.
Заповідник Розточчя 3Завершився захід екскурсією заповідником, де студенти познайомилися з його мешканцями. Особливим моментом стала жартівлива посвята першокурсників.
Заповідник Розточчя 4Дякуємо всім учасникам!

Заповідник Розточчя 5

Вересень відкриває сезон екскурсій!!!

Викладачі кафедри обліку і аудиту із студентами 1-3 курсів спеціальностей: 241 «Готельно-ресторанна справа», 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» відвідали місто, яке одне з небагатьох в Україні повністю будувалось лише в одному стилі – стилі Ренесанс як “ідеальне місто”.

жовква 1

жовква 2

 

Прогулялися середньовічною частиною королівського міста Жовква, оглянули територію замку, ознайомилися із духовними традиціями та архітектурою минувшини, яка зачаровує неповторним колоритом. Мандрівка відбувалася у супроводі надзвичайно ерудованої, уважної, ввічливої гідеси Ірини. Вона оповідала чимало цікавих історій, що траплялися у кварталах Середньовічного та у домівках воєнного міста.

жовква 3

жовква 4
Приголомшила велич римо-католицького костелу – Св. Лаврентія (так званий «Малий Вавель») і його нахилена дзвіниця ( «мала Пізанська вежа»).
Але найбільше захоплення викликав комплекс Василіанського монастиря і храму Пресвятого Серця Христового, і на те є дві причини. По-перше, василіанська церква відома розписами Юліана Буцманюка, досконалими і глибоко українськими за своїм духом і формою. На його картинах можна побачити поряд з біблійними героями відомих історичних осіб доби національно-визвольних змагань. І всі вони зображені у традиційному вишитому одязі. По-друге, в храмі Василіянського монастиря з 1784 р. перебувають мощі Св. Партенія.

жовква 5

жовква 6
Завершили екскурсію відвіданими цікавої сакральної пам’ятки - мурованої синагоги, яка побудована у вигляді фортеці, з маленькими охоронними баштами.
Дуже гарно провели час в чудовому товаристві, отримали безліч позитивних емоцій і незабутніх вражень!!!

жовква 7

Оптимізуємо бізнес-процеси - електронний документообіг, автоматизація звітності, управління фінансами та ін.

12 червня 2024 року викладачі кафедри обліку і аудиту НЛТУ  к.е.н., доцент Грицак  О.С. та к.е.н., доцент Клим Н.М. прийняли участь у тренінгу «Оптимізуємо бізнес-процеси - електронний документообіг, автоматизація звітності, управління фінансами та ін», що відбувся у Tech StartUp School, м.Львів.

клим 1

⠀На тренінгу були розглянуті теми:

  • Електронний документообіг: ключові сервіси для оптимізації бізнес-процесів.
  • Роль електронного цифрового підпису в сучасному бізнесі.
  • Огляд кращих сервісів для програмного РРО.
  • Ефективне управління фінансами: робота з платіжними системами.
  • Novapay: інновації та переваги сучасної платіжної системи.
  • Автоматизація звітності: інструменти для подачі онлайн-звітів.

клим 2

Цей захід, організований #Назар Подольчак, #Tech StartUp, School, #Agency of European innovations, дозволив не лише обмінятись досвідом, отримати нові знання, а й налагодити співпрацю з новими стейкхолдерами для наших студентів.

клим 4

Навчання відбулось у межах проєкту міжнародної співпраці «Цифрова трансформація МСП у країнах Східного партнерства» за фінансової підтримки уряду Німеччини. Виконавчий партнер –  «Tech StartUp School».

клим 5

  • Воляник Галина Михайлівна Воляник Галина Михайлівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Профіль Scopus volianyk@nltu.edu.ua Сфера наукових інтересів Формування новітньої парадигми підготовки здобувачів вищої освіти з обліку і оподаткування в умовах євроінтеграційних процесів України та воєнного стану. Проблеми та перспективи розвитку фінансового обліку в умовах цифрової економіки. Особливості облікового процесу та оподаткування діяльності суб’єктів ринку в умовах воєнного стану Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства у відповідності до Міжнародних та національних стандартів обліку. Особливості застосування Digital-маркетингу та Event-маркетингу на ринку освітніх послуг Обліково-аналітичне забезпечення економічної безпеки суб'єктів господарювання. Навчальні дисципліни, які викладає «Фінансовий облік-1» «Фінансовий облік-2» «Облік у банках» «Аналіз господарської діяльності» «Облік і звітність підприємств за міжнародними стандартами»        Автор понад 150 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі: 7 навчальних посібників та двох підручників, 4 з них з грифом МОН України: «Облік зовнішньоекономічної діяльності» (2012), «Фінансовий облік-1» (2013), «Інформаційні системи и технології в обліку» (2014, 2016, 2018),«Облік і звітність в оподаткуванні» (2014),«Управлінський облік» (2016), «Фінансовий облік-2» (2016), «Організація обліку» (2018), «Облік на підприємствах малого бізнесу» (2018), «Фінансовий облік-2» (2019), «Облік зовнішньоекономічної діяльності» (2021), «Звітність підприємств» (2023), «Фінансовий облік-1» (2024), «Професійна етика і етикет у готельно-ресторанному бізнесі» (2024). Підвищення кваліфікації 1. Training course «Interactive Content» in the frame of the…

    [Read more]

  • Гарасим Петро Миколайович Гарасим Петро Миколайович

    Завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України за спеціальністю "Облік і аудит" Профіль Google Scholar Профіль ORCID У 1975 р. закінчив з відзнакою економічний факультет Львівського сільськогосподарського інституту (спеціальність – «Бухгалтерський облік у сільському господарстві»). В 1984 році захистив кандидатську, у 1996 році – докторську дисертацію на тему «Методологічні аспекти оцінки ефективності та відтворення основних фондів при реформуванні сільськогосподарських підприємств ( на матеріалах Західного регіону України)». У 2001 році присвоєно вчене звання професора кафедри бухгалтерського обліку і аудиту. Упродовж 1993-2003р. – декан економічного факультету, з 1998 до 2005 року – завідувач кафедри бухгалтерського обліку і аудиту Львівського державного аграрного університету. З 2005 року до 2015 року – декан обліково-економічного факультету, професор кафедри обліку і аудиту Львівської державної фінансової академії, з 01.09.2015 року – професор кафедри обліку і аудиту Львівського національного університету імені Івана Франка. З 2016 року обіймає посаду завідувача кафедри обліку і аудиту НЛТУ України. Здійснює керівництво науковою тематикою міжнародних проектів, підготовкою аспірантів і здобувачів, співпрацює з багатьма науковими закладами України та за її межами. Під його керівництвом підготовлено і захищено дванадцять кандидатських дисертацій. Приймає активну участь у науково-громадській роботі, є членом спеціалізованих рад із захисту докторських і кандидатських дисертацій, постійно виступає з обліково-економічною тематикою, проводить активну…

    [Read more]

  • Колінько Наталія Іванівна Колінько Наталія Іванівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Сфера наукових інтересів організація управлінського обліку витрат на підприємствах лісового сектору і суміжних галузей податкові регулятори економічної та екологічної безпеки суб’єктів господарювання проблеми підготовки фахівців з обліку і оподаткування в сучасних умовах Навчальні дисципліни, які викладає Управлінський облік, Облік і звітність в оподаткуванні, Звітність підприємств, Податкова політика, Стратегічний управлінський облік   Облік і звітність в оподаткуванні: [навчальний посібник] (гриф МОН України №1/11-14918 від 02.10.2013):/ / Н.І.Колінько, М.М.Огородник, Г.М. Воляник, С.Є. Шутка – Львів: Ліга-Прес, 2014. – 453 с. Управлінський облік»: [навчальний посібник] (рекомендований Вченою радою НЛТУ України протокол № 5 від 21.05. 2015р.):/ Н.І. Колінько, Г.М. Воляник, С.Є. Шутка – Львів: Ліга-Прес, 2016. – 378с.  Фінансовий облік – 2: [навчальний посібник] (рекомендовано вченою радою НЛТУ протокол № 9 від 27.10.2016 р.) / П.М. Гарасим, Г.М. Воляник, Н.І. Колінько, С.Є. Шутка. – Львів: ТзОВ «Ліга-Прес», 2016. –332 с. Облік на підприємствах малого бізнесу [навчальний посібник] / П.М. Гарасим, С.Є. Шутка, Г.М. Воляник, Н.І. Колінько – Львів: ТзОВ «Ліга-Прес», 2018. –370 с. Статистика [навчальний посібник] / П.М. Гарасим, Н.І. Колінько. – Львів: Львів :Сполом, 2019. – 220 с. Гарасим П.М., Шутка С.Є., Воляник Г.М., Колінько Н.І. Облік зовнішньоекономічної діяльності:…

    [Read more]

  • Говда  Галина  Анатоліївна Говда Галина Анатоліївна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Сфера наукових інтересів Проблеми та перспективи розвитку системи державного фінансового контролю в Україні Особливості обліку та оподаткування суб’єктів господарювання в умовах воєнного стану Новітні методики визначення конкурентоспроможності суб’єктів ринку з урахуванням екологічної складової Особливості облікового процесу та звітності в умовах цифровізації економіки Грошові та фінансово-кредитні відносини між суб’єктами економічних відносин в умовах карантинних обмежень та воєнного стану Сфера застосування міжнародних стандартів фінансової звітності в умовах розширення євроінтеграції України та обмежень воєнного стану. Навчальні дисципліни, які викладає Державний фінансовий контроль Електронна звітність Гроші і кредит Фінанси, гроші і кредит Основи міжнародних стандартів фінансової звітності (Основи МСФЗ) Бухгалтерський облік Основи обліку і податкової політики на підприємствах галузі (для студентів спеціальності «Деревообробні та меблеві технології») Автор понад 70 наукових та навчально-методичних праць з питань обліку, грошово-кредитних відносин, фінансового контролю. Підвищення кваліфікації 1) ТОВ «Академія цифрового розвитку» (м. Київ) , курс «Цифрові інструменти Google для освіти» (базовий рівень) (дистанційна форма навчання), 30.01.2023-12.02.2023 р. (загальний обсяг – 30 год / 1 кредит EСTS) Сертифікат №GDTfE-07-Б-06523 від 12.02.2023 р. 2) Міністерство освіти і науки України, державна установа «Науково-методичний центр вищої та фахової перед вищої освіти» (м. Київ), підвищення кваліфікації викладачів закладів вищої освіти…

    [Read more]

  • Клим Надія Михайлівна Клим Надія Михайлівна

    – кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Профіль Scopus klym.nadya@gmail.com  Сфера наукових інтересів: Регіональна економіка: соціально-культурна сфера (територіальна організація та особливості розвитку). Формування обліково-аналітичної системи та механізму ефективного управління економічною діяльністю суб’єктів господарювання на еколого-економічних засадах. Теорія і практика обліку і контролю діяльності суб’єктів господарювання в умовах діджиталізації. Стратегічне державне регулювання та економічна безпека в умовах військового стану. Особливості оподаткування та обліково-аудиторського забезпечення підприємств лісової галузі в умовах війни.  Навчальні дисципліни, які викладає: «Бухгалтерський облік» «Облік і аудит» «Бухгалтерський облік в управлінні підприємством» «Організація і методика аудиту». Авторка більше 180-ти фахових наукових та навчально-методичних праць, у тому числі трьох навчальних посібників – «Економічний аналіз виробничої діяльності лісогосподарських і деревообробних підприємств (у співавторстві з грифом МОН України, 1999 р.), «Бухгалтерський облік» - (одноосібно, 2014 р.), «Організація обліку в галузях економіки» (у співавторстві, 2018 р.), одного підручника «Бухгалтерський облік» (одноосібно, 2021 р.) та 9-ти колективних монографій (2013 – 2021 рр.), 5-ти публікацій у наукових виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus та Web of Science Core Collection, має 5 авторських свідоцтв. У 2017 р. здобула ступінь магістра за спеціальністю «Правознавство».  Виконавець науково-дослідних тем: «Схема (прогноз) розвитку і розміщення продуктивних сил України та її регіонів на тривалу…

    [Read more]

  • Мандрик Василь Олегович Мандрик Василь Олегович

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Сфера наукових інтересів проблеми теорії та практики екологічно орієнтованої економіки на мікро- та макрорівнях удосконалення системи екологічного оподаткування в Україні сучасні тенденції та перспективи використання крипто валют фінансова система, бюджетна система та фінансова політика держави, фінансові аспекти соціальної функції держави, фінансовий ринок і біржова діяльність, фіскальна політика та податкова система, фінанси суб’єктів господарювання, міжнародні фінансові системи. Навчальні дисципліни, які викладає «Фінанси» «Фінанси, гроші та кредит» «Еколого-економічний аналіз» «Економіка праці і соціально трудові відносини» «Фінанси підприємств» «Страхування» Автор понад 70 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі наукових статей та тез доповідей конференцій.  Підвищення кваліфікації Національний лісотехнічний університет України, курси підвищення кваліфікації з організації та володіння технологіями дистанційного навчання на базі віртуального навчального середовища НЛТУ України, 28.09.2020 – 24.12.2020, Свідоцтво про підвищення кваліфікації 21 СПВ 02070996 № 9 від 25.01.2021 р. Львівський національний університет імені Івана Франка, тема стажування - «Сучасні проблеми розвитку економічного аналізу та фінансового обліку як інструментів ефективної діяльності», 19.10.2020 – 30.10.2020 р., довідка № 3351-У від 03.12.2020 р., 180 год./6 кред.

    [Read more]

  • Новак Уляна Павлівна Новак Уляна Павлівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту   Профіль Google Scholar Профіль ORCID   Сфера наукових інтересів організація та методика ведення бухгалтерського обліку за видами економічної діяльності; теорія аудиту і концептуальні основи розвитку аудиторської діяльності; особливості організації судово-бухгалтерської експертизи, як важливого виду фінансового контролю; еколого-економічні інструменти забезпечення сталого розвитку. Навчальні дисципліни, які викладає «Аудит» «Санаційний аудит» «Екологічний аудит» «Організація обліку у галузях економіки» «Облік на підприємствах сфери послуг» «Судово-бухгалтерська експертиза» Автор понад 100 наукових і навчально-методичних праць, у тому числі у співавторстві: 6 колективних монографій (2012, 2013, 2014, 2020), навчального посібника «Організація обліку в галузях економіки» (2018), наукових статей та тез доповідей конференцій.  Підвищення кваліфікації Університет сталого розвитку м. Еберсвальде (Німеччина), Міжнародне підвищення кваліфікації наукових, науково-педагогічних працівників та працівників освітніх закладів, 29.04.2019р. - 03.05.2019 р., сертифікат від 03.05.2019р., 1 кредит. Національний лісотехнічний університет України, курси підвищення кваліфікації з організації та володіння технологіями дистанційного навчання на базі віртуального навчального середовища НЛТУ України, 01.02.2021 р. - 20.04.2021 р., свідоцтво про підвищення кваліфікації 21 СПВ 02070996 № 79 від 31.05.2021 р., 180 годин / 6 кредитів. Наукові публікації – Publ.Science, цикл навчальних вебінарів з наукометрії «Головні метрики сучасної науки. Scopus та Web of Science, лютий 2021 р., сертифікат №АА 1544 від 12.02.2021 р., 10 годин /…

    [Read more]

  • Шутка Світлана Євгенівна Шутка Світлана Євгенівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Профіль Scopus     Сфера наукових інтересів фундаментальні і прикладні наукові дослідження у сфері бухгалтерського обліку та оподаткування зовнішньоекономічної діяльності підприємств в умовах глобалізаційних перетворень; стратегічні пріоритети розвитку малих підприємств в умовах модернізації економіки; бюджетний облік та облікове забезпечення управління економічними суб’єктами бюджетної сфери; методологія стратегічного аналізу; дослідження актуальних аспектів менеджменту підприємств в сучасних умовах господарювання; проблеми розвитку бухгалтерського обліку для забезпечення сталого розвитку економіки України. Навчальні дисципліни, які викладає «Облік зовнішньоекономічної діяльності» «Організація обліку на підприємствах малого бізнесу» «Облік в бюджетних установах» «Стратегічний аналіз» «Облік і звітність суб’єктів малого підприємництва за міжнародними та національними стандартами» Автор більше 150 публікацій, у тому числі , у тому числі: 7 навчальних посібників та 2 підручників, 4 з них з грифом МОН України: «Організація обліку на підприємствах малого бізнесу» (2007), «Облік зовнішньоекономічної діяльності» (2012), «Фінансовий облік-1» (2013), «Облік і звітність в оподаткуванні» (2014), «Управлінський облік» (2016), «Фінансовий облік – 2» (2016), «Облік на підприємствах малого бізнесу» (2018) та Фінансовий облік-2: [підручник] (2019), «Облік зовнішньоекономічної діяльності»: [підручник] (2021), а також багатьох навчально-методичного розробок. Підвищення кваліфікації Львівський національний університет імені Івана Франка, тема стажування - “Сучасні проблеми розвитку бухгалтерського обліку і стратегічного…

    [Read more]

  • Грицак Оксана Степанівна Грицак Оксана Степанівна

    кандидат економічних наук, доцент кафедри обліку і аудиту Профіль Google Scholar Профіль ORCID Профіль Scopus hrytsak@nltu.edu.ua Сфера наукових інтересів удосконалення обліково-аналітичного забезпечення виконання зобов’язань науково-практичні підходи щодо ведення фінансового обліку та аудиту облік та оподаткування в умовах цифрової економіки Навчальні дисципліни, які викладає «Теорія економічного аналізу» «Місцеві бюджети» «Інноваційний розвиток підприємства» «Організація обліку» «Інформаційні системи і технології в обліку» Автор більше 70 фахових наукових і навчально-методичних праць присвячених обліку, аудиту, контролю і аналізу господарської діяльності, з них 1-ї колективної монографії  (2022 р.), 3-х публікацій у наукових виданнях, які включені до наукометричної бази Scopus, 20 наукових статей у фахових виданнях, має 5 авторських свідоцтв. Виконавець науково-дослідних тем: НДР «Теорія і практика управлінського і бухгалтерського обліку, аналізу та аудиту діяльності суб’єктів господарювання» (ДР 0113 U007515) (2016-2018 рр.); НДР “Бухгалтерський облік у контексті перспектив удосконалення оподаткування підприємницької діяльності” (ДР 0118U000781), (договір №05/ 2471 від 15.01.2020 р.) Підвищення кваліфікації Курс «Міжнародні стандарти фінансової звітності» від Institute of Financial Accountants (Великобританія), «Diploma in International Financial Reporting Standards for Professionals» від 26.07.2016 № 7/2016/02668. Стажування на кафедрі Обліку і аналізу НУ «Львівська політехніка» Довідка № 666 від 05.01.2018 Курси підвищення кваліфікації за програмою «Технології дистанційного навчання на базі Віртуального навчального середовища НЛТУ України». Свідоцтво про підвищення…

    [Read more]

GREEN Blue Orange BACK TO TOP