Культурне дозвілля студентів

Навчатися у Львові і не відвідати його старовинні театри?

Це не про нас – вирішили студенти групи ОАС-21 і разом з викладачами кафедри обліку і аудиту Новак У.П., Мандриком В.О., Говдою Г.А. та Падюкою М.В. теплого весняного дня 15 квітня 2018 року вирушили до Львівського національного академічного театру опери і балету імені Соломії Крушельницької.

дозілля 1дозілля 2

Старовинна будівля Львівської Опери, яка і сама є мистецьким надбанням, вражає не лише зовнішнім виглядом, а й буквально зачаровує з перших кроків. Інтер’єр театру дозволяє відчути себе мандрівником у часі, бо тими ж оздобленими позолотою, декоративним мармуром, старовинними картинами та скульптурами залами за час існування театру проходили королівські особи, знакові політики, успішні бізнесмени і просто закохані у мистецтво жителі і гості міста Лева.

дозілля 3

У різні непрості періоди історії на сцені відбувалися феєричні виступи всесвітньо відомих співаків та танцівників балету. Вистава, яку обрали студенти для перегляду – балет «Білосніжка та семеро гномів» (лібрето і хореографія І. Храмова за мотивами казки братів Грімм).

дозілля 4дозілля 5

Таємнича атмосфера, знайомий та улюблений з дитинства сюжет, захоплива постановка та майстерне втілення акторами у танці не лише подій, але й характеру персонажів, – подарували приємні та незабутні враження.

дозілля 6

Вручення дипломів першим магістрам

Сонячним і радісним виявився день п'ятниці 13 квітня 2018!

Перші магістри спеціальності 071 "Облік і оподаткування" отримали свої дипломи.

20180413 120646

Їх вручення відбулося  у Залі засідань в урочистій святковій атмосфері.

Зі словами привітання виступили директор ІЕЕМ доц. Динька П.К. та завідувач кафедри обліку і аудиту проф. Гарасим П. М. Вони відзначили важливість професії, її актуальність та престижність, зв'язок в сучасних умовах з процесом екологізації, що цілком корелює з гаслом університету Ad naturam vivere discimus. А також закликали магістрів не зупинятися на досягнутому, а й надалі займатися науковою діяльністю, зростати та згодом передавати знання молодшим поколінням.

Підтримати магістрів прийшли викладачі,  рідні, друзі, батьки. Крім того під час вручення були присутні студенти 4 курсу спеціальності "Облік і оподаткування", які також долучилися до привітань.

Від випускників пролунали щирі слова вдячності та бажання й надалі підтримувати зв'язок зі своєю alma mater.

І, звичайно, прекрасні світлини на добру згадку про непересічну подію в житті як наших магістрів, так і всієї кафедри обліку і аудиту!

20180413 120647

20180413 12110920180413 121157

20180413 12122320180413 121254

20180413 12140120180413 121325

20180413 12150220180413 124026

20180413 124053

20180413 124055

СТУДЕНТСЬКИЙ БРЕЙН-РИНГ МІЖ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МИСТЕЦТВО БУХГАЛТЕРІЇ»

20 березня 2018 р. студенти 4-го курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» взяли участь у студентському брейн-ринзі між закладами вищої освіти «Мистецтво бухгалтерії», який втретє проводила кафедра обліку і фінансів Львівського інституту економіки і туризму.

Ринг 1

Мета брейн-рингу – систематизація і закріплення знань з бухгалтерського обліку, активізація пізнавальної діяльності, розвиток інтелектуальних здібностей, логічного мислення, пам’яті, кмітливості, точності, виховання ділової та професійної активності, здатності працювати в колективі та самостійно, уміння висловлювати власну думку, аргументувати її, застосовувати теоретичні знання, розвивати практичні вміння та навички, приймати професійні рішення.

Студентський брейн-ринг проходив у формі ділової гри з використанням інформаційних технологій.

Під час брейн-рингу студенти представили свої команди, брали участь у командному і міжкомандному змаганнях, конкурсі капітанів, розв’язували облікові ребуси, давали відповіді на аудіо та відео-запитання викладачів закладів вищої освіти м. Львова та практиків.

Ринг 2Ринг 3

При підведенні підсумків брейн-рингу журі визначило переможців ‒ команду ЛІЕТ «Бухгалтер» нагороджено у номінаціях «За значні досягнення у вивченні облікових дисциплін», «За оригінальність мислення», «За любов до професії», команду НЛТУ «Мафія» ‒ «За кмітливість», «За командний дух», «За наполегливість у вирішенні бухгалтерських завдань».

Регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» у Івано-Франківській області Горбунова Т.Б. вручила кожному учаснику гри грамоту, капітану команди ЛІЕТ ‒ податковий кодекс України, капітану команди НЛТУ ‒ добірку інформаційних матеріалів.

Ринг 4

Брейн-ринг пройшов у дружній і невимушеній атмосфері, студенти обох закладів потоваришували та виявили бажання продовжувати змагання наступного року.

Ринг 5

Підсумки щорічної студентської конференції

12 квітня 2018 року в аудиторії 415 відбулась 70-та студентська науково-технічна конференція «Управління та адміністрування на підприємствах лісового комплексу», засідання підсекції «Сучасні проблеми обліково-аналітичного забезпечення управління діяльністю суб’єктів господарювання».

конф 1

З вітальним словом до учасників конференції звернувся завідувач кафедри обліку і аудиту, д.е.н., проф. П.М. Гарасим, який наголосив на актуальності й важливості теми конференції, побажав її учасникам успішної роботи, плідного і взаємного обміну науковими думками.

конф 2

Під час студентської конференції було заслухані доповіді, які виголосили студенти 3-го і 4-го курсів, які навчаються за спеціальністю 071 «Облік і оподаткування»:

конф 3конф 4

конф 5конф 6

конф 7

конф 8

конф 9

конф 10

Презентовані доповіді характеризувалися науковою обґрунтованістю викладеної інформації, дослідницьким характером виконаної студентами роботи та свідчили про активну участь студентів у проведенні наукових досліджень. Висловлені у доповідях пропозиції мають практичне та теоретичне значення.

МАЙСТЕР-КЛАС «СПІВБЕСІДА, ПІСЛЯ ЯКОЇ ДО ВАС ЗАТЕЛЕФОНУЮТЬ»

20 березня 2018 р. студенти групи ОАС-11 взяли участь у майстер-класі «Співбесіда, після якої до вас зателефонують» в рамках проекту «Перший кар'єрний крок», що започаткований Львівською міською радою.

majster klas 1

Спікером майстер-класу виступив Олег Солодяк – сертифікований бізнес-тренер, провідний консультант з персоналу одного з найбільших аутсорсингових контакт-центрів України. 

Учасники майстер-класу отримали навики грамотно позиціонувати себе протягом інтерв'ю, створювати необхідний емоційний настрій, а також витримувати правильну поведінку при відповідях. Студенти мали можливість попрактикуватися та пройти «реальну» співбесіду, дати відповіді на найбільш поширені запитання. А також, дізнались як реагувати на провокативні запитання.

majster klas 2majster klas 3

Навики, які учасники отримали, допоможуть у майбутньому успішно працевлаштуватись і побудувати професійну кар'єру.

majster klas 4

GREEN Blue Orange BACK TO TOP