На базі кафедри обліку та аналізу Інституту економіки і менеджменту Львівської політехніки відбулося обговорення проєктів освітніх програм спеціальності «Облік і оподаткування». Захід об’єднав представників облікових кафедр закладів вищої освіти України для обговорення актуальних питань удосконалення освітніх програм, їх відповідності сучасним тенденціям ринку праці, стандартам вищої освіти та акредитаційним вимогам.
Гаранти кафедриобліку та аналізу Львівської політехніки д.е.н.,проф. Ігор Яремко, д.е.н., проф. Олег Височан, д.е.н., проф. Любомир Пилипенко та к.е.н., доц. Володимир Воськало представили для обговорення світньо-професійні програми бакалавра та магістра, а також освітньо-наукові програми магістра і доктора філософії спеціальності «Облік і оподаткування».
Національний лісотехнічний університет України на заході представили викладачі кафедри обліку, фінансів та готельно-ресторанної справи к.е.н., доц. Надія Клим та к.е.н., доц. Оксана Грицак. Вони зазначили про надзвичайну важливість таких зустрічей та взяли активну участь у дискусії щодо вдосконалення освітніх компонентів, покращення програмних результатів навчання, формування компетентностей випускників, які відповідатимуть потребам сучасного ринку праці. Окремо було розглянуто питання відповідності освітніх програм новим вимогам акредитації НАЗЯВО.
В обговоренні взяли участь представники облікових кафедр закладів вищої освіти України, зокрема:
д.е.н., проф. Ірина Жиглей (Державний університет «Житомирська політехніка»);
д.е.н., проф. Світлана Лабунська (Харківський національний економічний університет іменіСемена Кузнеця);
д.е.н., проф. Ярослав Крупка, д.е.н., доц. Віта Семанюк (Західноукраїнський національний університет);
д.е.н., проф. Наталія Струк, к.е.н., доц. Ярослава Кріль (Львівський національний університет імені Івана Франка);
д.е.н., проф. Роман Воронко (Львівський торговельно-економічний університет);
Під час зустрічі відзначено високий рівень формування проєктів освітніх програм кафедри обліку та аналізу Львівської політехніки, а також надано рекомендації щодо впровадження нових освітніх компонентів. Обговорення було корисним для всіх учасників та сприятиме покращенню освітніх програм у різних закладах вищої освіти України, зокрема й у НЛТУ України.
Національний лісотехнічний університет України й надалі братиме активну участь у подібних ініціативах, спрямованих на розвиток і вдосконалення вищої освіти в Україні.