СТУДЕНТСЬКИЙ БРЕЙН-РИНГ МІЖ ЗАКЛАДАМИ ВИЩОЇ ОСВІТИ «МИСТЕЦТВО БУХГАЛТЕРІЇ»

20 березня 2018 р. студенти 4-го курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» взяли участь у студентському брейн-ринзі між закладами вищої освіти «Мистецтво бухгалтерії», який втретє проводила кафедра обліку і фінансів Львівського інституту економіки і туризму.

Ринг 1

Мета брейн-рингу – систематизація і закріплення знань з бухгалтерського обліку, активізація пізнавальної діяльності, розвиток інтелектуальних здібностей, логічного мислення, пам’яті, кмітливості, точності, виховання ділової та професійної активності, здатності працювати в колективі та самостійно, уміння висловлювати власну думку, аргументувати її, застосовувати теоретичні знання, розвивати практичні вміння та навички, приймати професійні рішення.

Студентський брейн-ринг проходив у формі ділової гри з використанням інформаційних технологій.

Під час брейн-рингу студенти представили свої команди, брали участь у командному і міжкомандному змаганнях, конкурсі капітанів, розв’язували облікові ребуси, давали відповіді на аудіо та відео-запитання викладачів закладів вищої освіти м. Львова та практиків.

Ринг 2Ринг 3

При підведенні підсумків брейн-рингу журі визначило переможців ‒ команду ЛІЕТ «Бухгалтер» нагороджено у номінаціях «За значні досягнення у вивченні облікових дисциплін», «За оригінальність мислення», «За любов до професії», команду НЛТУ «Мафія» ‒ «За кмітливість», «За командний дух», «За наполегливість у вирішенні бухгалтерських завдань».

Регіональний представник газети «Все про бухгалтерський облік» у Івано-Франківській області Горбунова Т.Б. вручила кожному учаснику гри грамоту, капітану команди ЛІЕТ ‒ податковий кодекс України, капітану команди НЛТУ ‒ добірку інформаційних матеріалів.

Ринг 4

Брейн-ринг пройшов у дружній і невимушеній атмосфері, студенти обох закладів потоваришували та виявили бажання продовжувати змагання наступного року.

Ринг 5