МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ГОСПОДАРЮВАННЯ ЗАСОБАМИ ОРГАНІЗАЦІЇ"

24.10.2018 р. кафедра обліку і аудиту разом з Навчально-науковим інститутом екологічної економіки і менеджменту взяла участь в організації міжнародної конференції «Господарювання засобами організації» спільно з університетом Яна Кохановського в Кельцах (Польща).

На конференції представили колективні доповіді викладачі кафедри: д.е.н., проф. Гарасим П.М., к.е.н., доц. Бондаренко О.В., к.е.н., доц. Воляник Г.М., к.е.н., доц. Говда Г.А. к.е.н., доц. Клим Н.М., к.е.н., доц. Новак У.П., к.е.н., доц. Шутка С., к.е.н., ст.. викл. Грицак О.С., асист. Падюка М.В.:

• Aspekty finansowe dzialnosci przedsieboirstw lesnictwa na Ukrainie
  • Features of accounting for purchase-sale of foreign currency in Ukraine
  • Forest enterprises output: accounting and environmental aspects in the context of diversification of activities
  • Cash-flow analysis and forecast: methodical approaches in modern realities
  • Tworzenie aktywow niematerialnych z przedmiotow prawa wlasnosci przemyslowej.

На пленарному засіданні з вітальним словом та інформацією про Національний лісотехнічний університет України виступив директор ННІ ЕЕМ, к.е.н., доц. Динька П.К.

8 1

Д.е.н., проф. Гарасим П.М. доповів про особливості еколого-економічної освіти в інституті загалом і на кафедрі обліку і аудиту зокрема, а також про галузеві аспекти діяльності українських лісогосподарських підприємств.

8 28 3

Робоча атмосфера конференції спонукала до жвавих дискусій, обміну ідеями та думками, національним досвідом господарювання на підприємствах (в установах та організаціях). Очікується публікація виголошених доповідей в індексованому щорічнику.