Брей-ринг 2019

3 1br

Особливістю цьогорічної гри стало залучення більшої кількості учасників: окрім студентів ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України» (команда «Лісотех») та Львівського інституту економіки і туризму (команда «Тур») у грі взяли участь студенти Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університетет банківської справи (команда «Сальдо»).

3 2br

Учасники продемонстрували не лише ґрунтовні теоретичні знання і практичні навички з обліку, аудиту, оподаткування та звітності підприємств, але й творчо і креативно підготували представлення команд і домашнє завдання за наперед визначеними темами (З чого починався бухгалтерський облік (команда «Тур»), Десять найвідоміших бухгалтерів (команда «Лісотех»), SaaS: нова технологія обліку та управління (команда «Сальдо).

3 3br min

3 4br min

Активна участь у командних змаганнях (бліц-опитуванні, конкурсах ребусів, «Чорна скринька», відповіді на питання від практиків та науковців), конкурсі капітанів, а також блискуче виконання практичного завдання призвели до перемоги команди «Лісотех» у номінаціях «Наполеглевість у вирішенні бухгалтерських завдань», «Оригінальність мислення», «Любов до професії» та «Мистецтво генерувати ідеї».

3 5br

Вітаємо наших студентів та бажаємо їм подальших успіхів у здобутті цікавої та затребуваної спеціальності!